0,5% Dohodnine

Objavil Deja Razpet dne

Smo društvo v javnem interesu, zato nam lahko davčni zavezanci do 31. decembra namenite 0,5 % svoje dohodnine. Če se davčni zavezanec ne odloči za nobeno organizacijo, ki ji bo namenil ta del dohodnine, delež avtomatično dobi državni proračun.

S svojim delovanjem se trudimo vzpostaviti vrednote solidarnosti, prijateljstva, prostovoljstva, zdravega življenja in odgovornosti med našimi člani, vse aktivnosti pa izvedejo izključno prostovoljci, ki delujejo v našem društvu.

Z vašim prispevkom bo naše delovanje tudi finančno trdnejše, naše vzgojno delo kakovostnejše, naši prostovoljci in člani pa bolje usposobljeni in pripravljeni na nove življenjske in taborniške izzive.

Kako to storite? Izpolnite spodnji obrazec, ga natisnete in podpišete ter pošljete na FURS, lahko pa tudi na rodov naslov. Zahvaljujemo se vam za vsak vaš namenek.


0 Komentarjev

Dodaj odgovor

Avatar placeholder

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

RAJ Cerkno